Kniha Cesty za štěstím

Splnil se mi sen a pro Albatros jsem napsala dlouho promýšlenou knihu s názvem Cesty za štěstím. ???? ????

Kniha je esencí tří zemí; tří různých přístupů ke štěstí. ???? ????

Bhútán je země, kde moje duše rozkvetla. Island je země, kde se moje duše dotkla svých kořenů. Izrael je země, kde má mysl poznala svou sílu. ????

Tato tři místa jsou esencí mé radosti a poznání. V každé uvedené zemi jsem strávila minimálně semestr a dělala tam doktorský výzkum štěstí a spirituality založený na hloubkových rozhovorech s domorodci. ✨Díky této důkladné sondě jsem mohla daná místa poznat z různých úhlů, a ačkoliv se to na první pohled nezdá, všechny tři mají mnoho společného. Jejich hlavním pojítkem je velká síla a národní hrdost. Kniha je tvořena příběhy o štěstí, lidech a těchto třech jedinečných zemích. ????

Síla ducha patří Bhútánu, síla mysli náleží Izraeli a síla přírody dýchá z Islandu. A láska z lidí je pak cítit všude. Některé síly se doplňují a překrývají, všechny tři ale fungují v synergii celistvosti, jež léčí, posouvá a hřeje. ????

Vydejte se po mých stopách do míst, kde si z ingrediencí všech chutí, vůní a barev můžete vytvořit svůj vlastní recept na štěstí. ????????

Knihu Cesty za štěstím vydá nakladatelství Albatros 25. listopadu 2019. Již nyní si ji můžete pořídit v předprodeji na www.cestyzastestim.cz! ????

Knihu odešleme ještě před oficiálním uvedením do knihkupectví. ✨

Mějte knihu jako první (s věnováním a dárkem) a radujte se z příběhů a zajímavých kultur Bhútánu, Izraele a Islandu????

Vydejte se po mých stopách do míst, kde si z ingrediencí všech chutí, vůní a barev můžete vytvořit svůj vlastní recept na štěstí. ???????? P.S. Kdo si objedná knihu Cesty za štěstím do pátku 15. 11., bude začleněn do soutěže o dvě vstupenky na přednášku z Cyklu Rub a líc bhútánského štěstí! ????

Sdílejte

Další články

Nejkrásnější treky Lofot a Senji

Lofoty, ostré skalnaté vrcholky vystupující přímo z moře, přilákaly svou krásou již mnoho turistů. A pokud jste je ještě nenavštívili, patrně jste o těchto ostrovech ležících

Sdílejte

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *